Samsung Led TV'de İnternet Sitesine Giremiyorum.

Eda S. |

Samsung smart Ue48h6470 LED TV aldık ancak İnternet sitelerine giriş yapamıyoruz müşteri hizmetleri ile yaptığımı görüşmelerde yazılımın güncel olmadığı ve güncelleme yapmamız söylendi.

Ancak televizyonu güncelle dediğimizde herhangi bir güncelleme yoktur uyarısı çıktı. Meğerki TV yeni güncellemeyi göremiyormuş bilgisayardan flash atıp TV den açacakmışız ki net açılsın. Bu nasıl bir saçmalıktır.

Etiketler :

Web Bağlantı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eda S.
  23 Ocak
  11:03

  hiç bir şekilde yardımcı olunmadı 1 aydır biz sıkıntı yaşıyoruz müşteri hizmetlerini sayısız kere aradık ancak şikayetlerimizi sadece notunuzu aldık flash kargoda diye bizi oyaladılar.

 • Eda S.
  23 Ocak
  10:56

  Biz yazılımı güncelleyebilmek için yazılımı indirip dediğiniz tüm aşamaları yaptık ancak olmadı ve 3 hafta önce sizin söylediğiniz gibi Samsung müşteri hizmetlerinden flash a yüklenerek yazılımın gönderilmesini talep ettik ve hala gelmedi ve hala biz internette sıkıntı yaşıyoruz hatayı biz Samsung' a güvenmekte ettik pişman ettiniz bizi inanın

 • 02 Ocak
  21:29

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 02 Ocak
  09:59

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr