Samsung Led TV HDMI Kablo Üzerinde Tivibu Modemi Görmüyor.

Erdal Ş. |

Samsung 32f5570 HD Tv 10 gün önce aldım ve Tivibu modem ile bağlantı HDMI kablosu üzerinde yapılmıştır. Sorunum Samsung TV'im bazen Tivibu modemi görüyor bazen ise görmüyor. Görmediği zaman defalarca Samsung TV kapatıp açmak zorunda kalıyorum o zaman oluyor.

2 kez HDMI kablo değiştirdim yine sorun çözülmedi. Samsung müşteri hizmetleri aradığımda ve bahsi geçen sorunu anlattıktan sonra yazılımı güncel mi ve başka TV ile çalışıyor mu diye sordular. Evet yazılım güncel olmasına rağmen sıkıntı devam ediyor. Ayrıca Vestel Led de denedim onunla çalışıyor. Sanırım sorun çözülmesi için Samsung 32f5570 HD Tv'nin yeni yazılımı geliştirmesi gerekiyor.

Etiketler :

Bağlantı Soket - Girişler Yazılım - Program

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Nisan
  16:07

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Erdal Ş.
  18 Nisan
  09:03

  Merhaba ,

  Sorun çözülmesi için Samsung teknik destek Tivibu teknik destek grubu ile mutlaka görüşmesi gerekiyor .Şikayet No : 2392112 kullanıcısı dahil 32f5570 kullanıcılardan herkes bu sıkıntı çeker ve aynı şikayetleri vardır.Acil çözüm getirilmesi yada Tivibu modeli ile uyumlu çalışan muadil Samsung tv ile değişim yapılmasını arz ederim.
  Teşekkürler..

 • 17 Nisan
  22:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi