Samsung Led Tv Garantisi Bitince Bozuluyor.

Volkan K. |

Samsung 2011 Yılında evlendiğim sene Samsung Markasına güvenerek 3000 tl ye 46D6000 model 3d led tv aldım,geçen yıl garantisi doldu ve yaklaşık 3 iki hafta önce durup dururken tv izlerken ekran karardı ve görüntü kayboldu,ses var görüntü yok.samsung servisini aradım kartal marka kişisel bir araçla gelip götürdüler tv yi,2 gün sonra aradığımda tv nin masrafının 2400 tl olduğunu söylediler.Ne demek ya 2400 TL!!dalga geçer gibi...demekki samsung ürünleri 2 yıl dolunca bozuluyor hiçbir şey yokken,gerçekten yazıklar olsun,memur maaşımızla markaya güvenip tv alalım,2yıl sonra ÇÖP olsun,bir daha samsung markasından kesinlikle uzak duracağım çevremdekilerinde uzak durmasını söyleyeceğim.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan K.
  06 Temmuz
  15:19

  Ürünü çöpe attık, dediğim gibi 2400 TL masraf istediler ve hiç kimse ilgilenmedi

 • Volkan K.
  20 Ağustos
  12:24

  şikayetimle ilgili hiç bir bilgi gelmedi,samsung firmasından hiçkimse aramadı..

 • 19 Ağustos
  00:50

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi