Samsung Le40C750R2W TV'nin Smart Özelliği Kapatılmış!

Cemil O. |

Hayatımda böyle saçmalık görmedim. 2012 yılında Samsung marka LE40c750r2w model Smart TV aldım. Bir süredir Smart özelliğinin çalışmadığını fark ettim. Kendi web sayfasından güncellemesini yaptım. Yine çalışmadı.

Samsung müşteri hizmetlerini aradım. Ürünün modelini söylediğimde "o üründe Smart özelliği kapatıldı" dedi. "nasıl yani, TV şimdi düz TV mi oldu? " dedim. "evet" dedi. 6502 sayılı kanundan haberi olup olmadığını sordum. "Bana sattığın üründeki var olan özelliği nasıl kapatırsınız? " dedim. ürünün kullanma kılavuzun da yazıyor olabileceğini, "TV'nin ömrü 2 yıl" dedi. "ürünün kullanma kılavuzunu açmadan göremezsiniz, böyle saçma şey olmaz" dedim. Tamam "sağ olun" dedim, kapattım telefonu. Firmaya göre normal bir şey gibi konuşuyor müşteri hizmetlerindeki. 6502 sayılı kanunu okumalarını öneriyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Yazılım - Program

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Kasım
  13:27

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr