17 Kasım 2015

Samsung LCD TV Bozuk!

28 Eylül 2015 de Hatay İskenderun Teknosa' dan Samsung LCD TV almıştık. Ürün kurulur kurulmaz ekranda artı şeklinde çizgi çıktı, servis ürünün bozuk olduğunu söyleyip merkeze göndereceklerini söyledi.

Ama gel gelelim ki 1 aydan fazla zaman geçti ürünüm için bırakın geri dönüş yapılmasını (değişti ya da para iadesi vs.) arayıp bilgi vermeye bile tenezzül etmiyorlar. 4 defadır müşteri hizmetlerini arıyorum 2 haftadır geri dönüş yapacağız diyorlar ama kesinlikle arayıp dönüş yapan yok. Aldığım üründe çıkan sıkıntı üstüne müşteri hizmetlerinin ilgisiz davranışları çabası yasal iş gününü çoktan geçtiniz, etik sorumlu davranın artık!

Ezgi 166 Okunma

Cevaplar

  • Ezgi 18 Kasım 2015

    28 Eylül 2015 de Hatay İskenderun Teknosa dan Samsung LCD TV almıştık. Ürün kurulur kurulmaz ekranda artı şeklinde çizgi çıktı servis ürünün bozuk olduğunu söyleyip merkeze göndereceklerini söyledi. Ama gel gelelim ki 1 aydan fazla zaman geçti ürünüm için bırakın geri dönüş yapılmasını (değişti ya da para iadesi vs.) arayıp bilgi vermeye bile tenezzül etmiyorlar. 4 defadır müşteri hizmetlerini arıyorum 2 haftadır geri dönüş yapacağız diyorlar ama kesinlikle arayıp dönüş yapan yok. Aldığım üründe çıkan sıkıntı üstüne müşteri hizmetlerinin ilgisiz davranışları çabası yasal iş gününü çoktan geçtiniz etik sorumlu davranın artık!

  • Samsung Temsilcisi17 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön