Samsung LCD Ölü Piksel Şikayeti!

Bora Y. |

Bundan yaklaşık 1 sene önce aldığım Samsung LCD TV'den çekmediğim kalmadı. Aldıktan yaklaşık 2 ay sonra ekranda ölü pikseller oluştu ve garanti için servisi aradım geldiler baktılar. Ben 2.000 TL verip sıfır aldığım bu TV için ekran değişecek dediler zor bela kabul ettim. Şimdi aradığımda yine değişim istediğimi söyledim 1 sene içinde 3 defa aynı şikayet olursa değişim verebileceklerini söylediler. Böyle saçmalık mı olur? Ben sıfır TV almışım uğraştığım duruma bak 1 sene sonra garantisi bitince ne olacak cebimizden mi yaptıracağız?

Kusurlu olan malınızı neden geri almazsınız da insanları böyle uğraştırırsınız? Bir daha Samsung'dan ne bir şey alırım nede başkasına aldırırım.

Etiketler :

Panel - Görüntü Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bora Y.
  09 Aralık
  12:52

  Siteye baktiğimda her şikayetin altına aynı şey yazılmış Samsung tarafından arasanizda gene aynı şeyleri söyleyeceğinizden eminim.

 • 09 Aralık
  11:48

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr