25 Nisan 2016

Samsung Kutusu Açılmamış Televizyondan Garantisi Bitmiş Deyip Servis Ücreti Talep Etti.

Düğün zamanı sıkışmamak için eşyalarımı erkenden alarak beklettim, beyaz eşyalarımıda Samsung'tan almıştım. Servisi aradım aynı gün içinde geldiler, kutularını açıp kurulumu yapıp garantilerini başlattılar Sonrasında da müşteri memnuniyeti adına her parça için ayrı ayrı arayarak memnuniyetimi sordular ürünleri henüz aktif bir şekilde kullanma fırsatım olmadı ama buraya kadar sorunsuzdu,bu hafta sonu artık eve yerleşecek olmamdan dolayı sona bıraktığım TV kurulumu için servisi çağırdım, gene aynı gün içinde geldiler Kutusunu gene kendileri açtılar ve fatura tarihi 10/05/2014 olduğundan garantisi bitmiş deyip 50 TL talep ettiler. Birkaç sorum var?

Kutusu açılmamış TV'nin garantisi nasıl bitmiş olabilir.50 TL neye istinaden talep edildi? Birde servisin faturasının arkasına tarih ve kaşesiyle garantisi bittiğinden dolayı kurulum yapılmamıştır ibaresini düşmesini talep ediyorum.

Samet 206 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi25 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön