05 Haziran 2014

Samsung Kusurlu Ürünün Değişimini Yapmıyor.

Samsung buzdolabı aldım. Aldığım buzdolabını kurumaya getirdiler kurdular. Buzdolabının kapısında taşıma esnasında veya fabrikadan dolayı kapı da ezilme olmuş servise bildirdim. Servis geldi hatanın bizden kaynaklandığını söyledi. Oysa ki hata kendilerinde olduğunu bildikleri için fabrikaya yansıtmadılar. Bu ne biçim servis garantisi?

Bu hatam giderilmezse televizyonda almıştım, ikisini birlikte tekrar iade edeceğim. İlgililerin bilgi vermesini istiyorum. Gebze'de ki Siemens'e bayinden aldım oradan bana yardımcı olacaklarını söylediler. Güya patron fabrikaya mail atmış telafisi değiştiremiyorlarmış. Yasal işlemleri başlatacağım. Bu ne biçim büyük firma satarken öyle demiyorlardı. 0532470** Gebze/Kocaeli.

Samet 608 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi08 Haziran 2014

    2486943 - numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi05 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön