Samsung Kusurlu Ürünün Değişimini Yapmıyor.

Samet T. |

Samsung buzdolabı aldım. Aldığım buzdolabını kurumaya getirdiler kurdular. Buzdolabının kapısında taşıma esnasında veya fabrikadan dolayı kapı da ezilme olmuş servise bildirdim. Servis geldi hatanın bizden kaynaklandığını söyledi. Oysa ki hata kendilerinde olduğunu bildikleri için fabrikaya yansıtmadılar. Bu ne biçim servis garantisi?

Bu hatam giderilmezse televizyonda almıştım, ikisini birlikte tekrar iade edeceğim. İlgililerin bilgi vermesini istiyorum. Gebze'de ki Siemens'e bayinden aldım oradan bana yardımcı olacaklarını söylediler. Güya patron fabrikaya mail atmış telafisi değiştiremiyorlarmış. Yasal işlemleri başlatacağım. Bu ne biçim büyük firma satarken öyle demiyorlardı. 0532470** Gebze/Kocaeli.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Personel Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Haziran
  16:37

  2486943 - numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 05 Haziran
  19:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.