Samsung Kusurlu Ürünün Değişimini Yapmıyor!

Servet M. |

Türkiye Genelinde yaygın bir elektronik marketten Samsung HTF5530 bluray sinema sistemi aldım. Fakat ürünü mağazadan aldıktan 2 ay sonra yetkili teknik servis tarafından kurulumu sırasında ürün ambalajında hiçbir hasar olmamasına rağmen içerisinde bulunan bir parçada kırık olduğu Yetkili Servis Tarafından tespit edildi.

Bu sorundan sonra hem teknik servis hem Samsung çağrı merkezi ürünün tamamının değiştirilmesi yerine sadece hasarlı parçanın değiştirileceğini ancak aldıktan bir ay içinde kurulmuş olsaydı ürünün tamamının değiştirileceği bilgisi verildi. Sonuçta ürünü yetkili servis açıyor ama kusurlu ürünün tamamını değiştirmek yerine sadece kısmi olarak değiştiriliyor. Bu nasıl bir uygulama.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  19:36

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 09 Ekim
  00:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi