28 Ağustos 2013

Samsung Kusurlu Ürünün Değişimini Yapmıyor!

Kızıma aldığım Samsung cihazı eve gelince açıp kullanması için talimatı okuyup çalıştırdık. Fakat 20 dakika sonra ekran dondu. Uzun süre kapanmadı ertesi gün geri götürdük Media Markt'e ürünü sadece 5 dakika şarj edip geri verdiler ve eğer yine sorun yaşarsak geri getirin değişim yaparız dediler.

1 gün sonra ürünü açar açmaz on dakika sonra yine dondu. Aracımızla hemen Media Markt'e geri gittik çalışanlardan birisine girer girmez ürüne dokunmasını istedik o ürünün çok ısındığını ve patlayabileceğini sorun olduğunu söyledi ama değişim yapılmadı. Çocuğum hiç kullanmadan ürünü servise gönderdiler 400 TL ödediğim ve kullanmadığım ürün için üç kez gidip geldim ürün değişimi yada para iadesi istiyorum.

Asuman 102 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Mobile Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

  • Samsung Mobile Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön