07 Temmuz 2014

Samsung Kusurlu Ürün Sattı.

Satın aldığım Samsung Galaxy Note 10.1 tabletimin köşesindeki "S Pen" kalemini çektiğim zaman
ekran kenarında oynar bir menünün belirmesi gerekirken tabletimde bu olmamaktaydı. Satın aldığım nokta güncelleme beklememi söyledi. 3 ay geçip de güncelleme gelmeyince Samsung teknik servisine başvurdum. Teknik serviste satış noktasının söylediğini tekrarladı ve güncelleme gelmesini beklememi söyledi.

Toplamda 9 ay geçti ve son çare olarak bana "şikayet var" sitesi kaldı. Buradan da bir sonuç alamazsam, üründeki kusuru ispatlamak için mecburen tüketici mahkemesine başvurmak zorunda kalacağım ki hiç arzu etmediğim bir durum olacak. Samsung firması ya ürünümdeki kusurunu gidersin yahut iade alsın lütfen.

Turgay 2.419 Okunma

Cevaplar

  • Turgay11 Temmuz 2014

    Koskoca Samsung çamura yatıp yine güncelleme beklememi söyledi. İnanamıyorum. Reklam filminde bu özelliği gösterip malı satarken iyi, nerde bu özellik peki dediğimizde güncelleme bekleyin. 9 ay oldu. Tüketici mahkemesi farz oldu. Samsungun bu yaptığını sosyal mecralarda haykırmakta vacip oldu. Şikayet var sitesine de herşeyin "şeffaf ve ortada" olmasını sağladığı için teşekkür ederim.

  • Samsung Telefon Temsilcisi11 Temmuz 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön