Samsung Kusurlu Ürün Montajı Yapıldı!

Elhan A. |

09.06.2016 tarihinde satın aldığımız klima kusurlu olmasına rağmen montajı yapıldı Aymet yetkili servis. Fan kapağı 1 cm'den fazla sarkık duruyor. Montajı yapan yetkili servisteki personel eski klimanın borularını da değiştirmeden yeni klimayı taktılar eski borular ve eski ana ünite ayağı değiştirilmedi.

Müşteri temsilcisinden servis talebinde bulunduk başka bir yetkili servis CTB geldiğinde ürünün kusurlu olduğunu fakat montajı yapan yetkili servisin değiştirmesi gerektiğini söyledi. O günden beri Aymet'i arıyoruz ama her gün geri döneceğiz dedikleri halde ne geliyor nede bilgilendirme yapıyorlar.

Bu durumu Cumartesi günü Samsung Müşteri temsilciliğine de aktardık fakat onlardan da bir çözüm alamadık. Kusurlu takılan bu klimanın değiştirilmesini istiyoruz ve biz acil bir dönüş yapılmasını ve çözüm getirilmesini istiyoruz.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Haziran
  17:48

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr