Samsung Kusurlu Ürün Getirildi Yenisini İstedim Gelmedi!

Mustafa A. |

Samsung tan çift kapı nofrost buzdolabı aldım ana ne yazık ki alamadım ürün almakta zor! Satın aldığım ürün ertesi gün geldi ancak yan tarafı kazaya uğramış ürünü almadım servis tutanak tuttu geri götürdü yenisi gelecek denildi. 16 gün oldu henü haber yok hala beklemekteyim. Kusurlu ürünü gönderip insanları mağdur etmeyin. Satıcı yenisini göndersin onunla çözülsün kusur sorunu. Mağdur oluyoruz. Oyun konsolu değil aldığımız temel ihtiyaç olan buzdolabı. Acil çözülmesini bekliyorum. 1 tanede Samsung bulaşık makinesi aldım beraber gelsin dedim ancak dolabın gelmesi gecikti. Çamaşır makinesi geldi banıodan. Samsung almakla doğrumu yaptım bilmiyorum inşallah pişman olmam.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Eylül
  09:40

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr