26 Ağustos 2015

Samsung Kusurlu Ürün Elimizde Kaldı Suçu Üzerimize Yıktılar!

Bu hafta tüketici mahkemesine gideceğimi bildiririm. Defalarca mail attım defalarca aradım fakat bu şirkette muhatap bulmak zor ve suçunu kabullenmemeye inat etmiş çalışanlar olduğu için su anda mağdurum. Ben bir teknik servisin sorumlusuyum.

Serviste neyin garantiye neyin kullanıcı hatasına girip girmediğini çok iyi bilmekteyim. Ürün kurulum montajı bilinçsizce yapıldı. Su terazisi konulduğunda 0,7 m yamuk olduğunu gördüm. Üründe hiçbir darbe düşme olmadığı halde sağa iterken aşağıya kadar ekran çatladı.

Servis kaydı alındığı zaman ürün 20 günlüktü. Ayrıca ürün getirilirken aracınız bozuldu ve kendi aracımla yarı yoldan bagajda sıkış sıkış getirtildi. Kullanıcı hatası denilip sustunuz.

Uğur 454 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi26 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön