16 Şubat 2016

Samsung Kusurlu Ürün.

6.2.2016 tarihinde aldığım "teknofish" Samsung Kenan Evren/Adana şubesinden aldığım Samsung 48ju6070 TV, 8.2.2016 tarihinde evime getirilip kurulumu servis tarafından yapıldı. 13.2.2016 günü televizyon 5-6 saat çalıştıktan sonra ekranda şerit halinde bozulmalar olduğunu fark etmemiz mümkün oldu. Televizyonun kusurlu olduğu açıktı. Ertesi gün aynı durum tekrar etti. Tatil olması dolayısıyla ancak 15.2.2016'da satın aldığımız mağazaya durumu bildirdik. Henüz yedi iş günü dahi geçmemiş olmasına rağmen mağaza yetkilisi "cayma hakkı" gibi bir durumun söz konusu olamayacağını belirterek arızanın kendilerini ilgilendirmediğini, servis çağırmam gerektiğini söyledi. Mağaza yetkilisinin bu ilgisiz tavrı, bu gibi mağazaların sorumluluk ve muhatap bulma açısından herhangi bir internet sitesinden farkları olmadığını göstermektedir.

Mahmud 1.321 Okunma

Cevaplar

 • Mahmud07 Mart 2016

  7.3.2016 tarihinde ürünün yenisi evime getirildi. Şimdilik sağlam gözüküyor.

 • Mahmud03 Mart 2016

  Samsung müşteri hizmetleri (4447711) hiç yardımcı olamıyor. Ayın 24'ünde değişim onaylanmış hala TV'den haber yok. Yoğunluktan dolayı size ancak sıra gelecek deniliyor. Demek ki Samsung'un tüm ürünleri kusurlu herkes değişim istiyor diye mi anlamalıyız?

 • Mahmud29 Şubat 2016

  Servis 19.2.2016'da tvdeki hatayı tespit etti. Değişim için işlemler başladı. Değişim onaylanmış olmasına rağmen 10 gündür bekliyorum. Ne için bekletiyorlar anlamış değilim.

 • Mahmud18 Şubat 2016

  Öncelikle çözüm merkezi benimle irtibata geçmedi. 4447711 numaralı çağrı merkezini aradım. Eve bir servis yetkilisi gönderdiler. Televizyonun arızalı olduğunu söyledi. Değişim talep edince kendilerinin değişim yapamayacağını ancak ilk kurulumu yapan servisin gelip değişim için işlemleri başlatabileceğini söyledi. Samsung çağrı merkezi değişim yetkisi olmayan bir servisi niçin bize yönlendiriyor anlamış değilim! Zaman kaybı... Kurulumu yapan servisin televizyona bakmak üzere yönlendirilmesini talep etmek için tekrar çağrı merkezini aradığımda mevcut arıza kaydının silinmesi gerektiğini söyleyerek beklememi istediler. Bir süre sonra tekrar aradımHalen kurulum yapan servisi bekliyorum.

 • Samsung Temsilcisi16 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön