Samsung Kusurlu Mal Sattı İlgilenmiyor.

Gülsüm T. |

17 Şubat tarihinde Akmerkez Samsung mağazasından Galaxy Note 3 aldım. Telefon aşırı ısınmaya ve günde 3 kez şarj edecek kadar şarjı dayanmamaya başladı. Telefonu aldığımın 8. günü Akmerkez Samsung'a götürdüm. Servise gönderdiler ve hiç bir sorumluluk kabul etmediklerini sadece satış yaptıklarını söylediler. Tamirden geldi, sw güncellendi artık sorun yok dediler.

Telefonu kullanmaya başladım bir süre sonra yine ısınmaya ve bu sefer internete girmemeye başladı. 20 Mart tarihinde Akmerkez Samsung mağazaya tekrar gittim bu sefer iade etmek istediğimi belirttim, telefonu yine servise gönderdiler. Üzerinden 15 gün geçti hala ses yok. Kusurlu mal satışından ve ilgisizliklerinden dolayı şikayetçiyim.

Etiketler :

Isınma Batarya Wi-Fi Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülsüm T.
  11 Nisan
  15:50

  Biraz önce Samsung dan yine arayıp standart metinlerini okudular. Telefonda arıza olmadığını alabileceğimi belirttiler. Firma iade talebimle ilgili hala hiç bir yanıt vermiş değil lafını bile etmiyorlar, kaçak telefon mu satılıyor acaba?

 • Gülsüm T.
  10 Nisan
  17:02

  Firma tarafıma arızalı telefon makinesi satmış olup satış sonrası sorumluluk almamaktadır. Personelin takındağı tavır müşteriye yaklaşımı oldukça kötü. Ürün onların değil, onlar satış yapmamış gibi davranıyorlar. Sanırım şirket politikası sat ve kaç

 • Gülsüm T.
  09 Nisan
  09:55

  Samsungtan mesaj geldi "N90000ZKETUR ürün teslimat için servisten çıkmıştır."
  Ben hala anlatamadım galiba, kusurlu yani bozuk makine sattınız ve ben iade almanızı istiyorum, tamir etmenizi değil çünki bu 2. tamire gönderişim.

 • 08 Nisan
  14:45

  2382237 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 07 Nisan
  11:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi