Samsung Kusurlu Makinenin Değişimini Yapmadı.

Emre Ş. |

Samsung'un kurutmalı çamaşır makinesini kısa bir süre önce aldım. 24 Mayısta servis ürünü evime getirdi. Makinenin kapağı ezik çıktı, makineyi değiştirmek istedim. Servis buna gerek olmadığını makine kapağının 1 hafta içeresinde değiştirileceğini söyledi. Makine kurulurken, makine hortumunun kısa geldiğini, bir büyüğünü takmaları gerektiğini ve bununda 30 TL olduğunu söylediler. Ödemeyi yaptım ve makine kurulum işi bitti.

Ayrıca ürününü tanımayan bir teknik servis vardı. Bunlara ek olarak makine gaz salınımı yapmakta. Velhasıl, bilgi almak için müşteri hizmetlerini aradım geri dönüş yapılacağını söyledi, ancak 4 gündür teknik serviste dahil hiç kimse bu konu hakkında dönüş yapmadı.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Yetkili Servis Tamir Süresi Ürün Değişim Yetkili Servis Ücretlendirme Kapak-Menteşe-Mandal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mayıs
  10:28

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 29 Mayıs
  01:01

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi