Samsung Kusurlu, Arızalı Ürün Teslimi!

Sultan G. |

Çamaşır makinasını aldığım ikinci aydan itibaren arıza vermeye başladı. Servisi aradığımda telefonda yardımcı oluyorlar çözümleri ise oldukça ilginç bana sordukları soru aynı ayarda ya da aynı ısıda mı yıkatıyorsunuz. Böyle saçmalık olamaz.

Ben bu makinayı aldıysam istediğim ayarda yıkama yapabilirim, istersem hep sıcakta istersem hep soğukta. Nedir yani makinayı çalıştırmadan sizi arayıp efendim ben makinemi çalıştıracağı hangi ayar yapayım diye bu mudur yani?

Makinanız ayıplı değişim talep ettim red cevabı geldi. Ben iki aylık makinayı servise veremem, ikinci defa değişim talebi yaptım bunda da red alırsam tüketici mahkemesine başvuracağım. Bundan sonra değil Samsung dükkanlarının önünden geçmem...

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mayıs
  17:16

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr