Samsung Kurutmalı Çamaşır Makinesi...

Mesut S. |

2014 Mayıs'ta tüm beyaz eşya mı Samsung aldım. Aldığım ilk haftadan itibaren çamaşır makinesinin kurutması hata verdi, 6 defa servis gördü. İlk kullanımda parçası değişti yani zaten hatalı üretim çıktı. Aynı hatayı defalarca verdiği halde değişim olmadı. Şimdi de girişindeki lastiği koptu birkaç cm şu akıtıyor. Servis 250 TL istedi. Tüketici mahkemesine gitmeden önce buraya yazmak istedim lütfen değişim yapın en azından lastiği. Tüm servis hizmet kağıtları var bende sizde de vardır haklı olduğumu göreceksiniz. En yakın sürede çözüme kavuşmasını arzuluyorum.

Etiketler :

Sıkma Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mesut S.
  21 Mayıs
  02:32

  İletisime gecilmedi daha doğrusu arayıp servis için puan istediler servis gelmedi dedim kapadilar şimdi eski servis fislerini arıyorum evde tüketici heyetine vereceğim makine kullanilamiyor

 • Mesut S.
  18 Nisan
  14:30

  Çamaşırlar birikti artık gelip alın makinenizi lütfen devamlı kurutması hata veriyordu şu an lastiği yırtıldı su akıtıyor mağdur olduk 250 TL servise vermeyiz garantisi devam ediyor

 • 15 Nisan
  09:24

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr