Samsung Kuruluma Zamanında Gelmiyor.

Orhan E. |

Yılbaşı günü Teknosa'dan aldığım Samsung TV cumartesi günü ulaştı. TV alırken servisi aramam söylendi TV aldığım gün servis için cumartesi gününe randevu ayarladım vede akşam en geç 6-7 gibi gelmesini istedim bana tabi efendim ona göre ayarlıyorum dediler.

Cumartesi günü sabahtan arkadaş TV geldi mi diye aradı bende gelmediğini söyledim, saat 12 gibi arayıp TV' nin geldiğini söyledim bana tamamdır gün içinde gelecez dediler saat 6 olmasına rağmen teknik servis gelmedi vede ne zaman gelirsiniz diye aramama rağmen işinizi pazartesiye yaparız deniyor. Kafalarına göre planı yapmış arkadaşlar tam 1 saat konuşmama rağmen lafı evirip çeviriyorlar teknik servis dahil bir şey yapamayacakları söyleniyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Kurulum Montaj Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ocak
  11:02

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr