Samsung Kurulum Yapılmıyor.

Elif Y. |

Samsung marka buzdolabı aldım ve çağrı merkezini arayıp kurulum için servis yazdırdım. Ertesi gün saat 1' e kadar bekledim tekrar arayarak yönlendirildiğim İstanbul Maltepe Samsung yetkili servisinin telefon numarasını alarak görüştüm. Servisle yaptığım görüşmede bana ancak cumartesi kuruluma gelebileceklerini ifade ettiler. Evimdeki buzdolabının bozuk olduğunu yeni buzdolabının acil kurulmasını istememe rağmen sonuç alamadım. Tekrar çağrı merkeziyle görüşerek şikayet kaydı oluşturdum ama sonuç yok.

Etiketler :

Kurulum-Montaj Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif Y.
  26 Eylül
  23:15

  kurulum için cumartesi dendi fakat daha sonra arayıp işler yetişmedi kusura bakma bugün gelemeyiz dediler.21 eylül pazartesi geliriz ama saat kaç olur belli olmaz dediler.ve tabi pazarteside gelinmedi ve bugün ayın 26sı oldu hala gelen giden yok .kurulumu kendim yaptım garantiden çıkmasıda söz konusu değilmiş prize fiş takmak için 10 dk vakit bulamadı çok harika samsung servisi.samsung almayın.hiç bir çözüm bulunmadı tüketici haklarımı ve yasal haklarımı kullanacağım avukatım aracılığıyla samsungla görüşeceğiz.yoğunluk olabilir ama küstahlık ve terbiyesizlik kabul görmez.mevcut buzdolabım bozulduğu için samsung buzdolabı aldım ve çok büyük zarardayım.edilen hakaretler ve terbiyesizlik için mânevi girdiğim zarar için maddi tazminat davası açacağımı bildiririm.

 • Elif Y.
  21 Eylül
  00:24

  sorunuma çözüm bulunmadı burda yazdığım olayın aynısını tekrarladılar

 • 19 Eylül
  09:08

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 18 Eylül
  13:41

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi