Samsung Kurulum ve İade Sorunu!

Volkan A. |

Brandium Samsung'dan 07.08.2016'da bulaşık makinesi aldım ve aldığıma bin pişman oldum. Sadece makinenin teslimatı zamanında yapıldı, onun haricinde hiçbir işlem zamanında ve düzgün yapılmadı. 3 gün makineyi kurdurabilmek için harcadım. Pişman olup iade talebi yaptım (kutudan çıkan şu borusu bile arızalı çıktı), 4 gündür de iade edebilmek için uğraşıyorum. Harcadığım emek ve zamanı gerçekten anlatamam. Bu sırada başka bir markadan makine aldım, ertesi gün bütün işlemleri tamamlandı ve şu anda kullanıyorum. 4447711, aldığım bayi ve teknik servis arasında gerçekleştirdiğim bir çok telefon görüşmesine rağmen henüz sonucun yakınında bile değilim. Bordrolu çalışan ve bu işlemler için izin almak zorunda olan biri olarak mağdur ediliyorum!

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan A.
  16 Ağustos
  17:12

  Merhabalar,

  4447711 i 3. kez aradıktan sonra zaten size yazdım, ne şikayetlerimi dikkate almışsınız ne de durumumu incelemişsiniz. Ayrıca çözüm merkezinize acil kodlu kaçıncı çağrı gitti bilmiyorum ama oradan da herhangi bir cevap yok. Özetle şikayetlerimde ne kadar haklı olduğumu göstermekten başka bir işe yaramamış yorumunuz.

 • 16 Ağustos
  10:03

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr