Samsung Kurulum Sorunu!

Server D. |

55k6500 model televizyon aldım. Teknik servise montaj için verdiğim randevu saati öğleden önceydi. Fakat arkadaşlar günün en son saatine servisi atamışlar. Olsun dedim eyvallah şirketi aradım böyle böyle yıllık izin girdim gitmedim işe teknik servisi bekledim. Bu arada teknik servis için forumlarda Şikayetvar mı diyede göz atmaya başladım tek bir olumlu yazı okumadım. Daha sonra net saati öğrenmek için tekrardan iletişime geçtim teknik servis için o sıra duvara aparat alacağımı ücretinin ne olacağını sordum. 100 lira üstü diye cevap aldım ne demek 100 lira üstü net bir rakamı yok mu dedim 100 lira üstü abi işte bende yeni işe girdim dedi. Aynı televizyonu abim almış aparata da 30 lira teknik servis almıştı anlayacağınız ücretsiz kurulum adı altında ne kurtarırsak hesabı. Tüm gün bekledim fakat gün sonu geri dönüş olmadı ve montaj gerçekleşmedi.

Etiketler :

Yetkili Servis Kurulum Montaj Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ağustos
  10:46

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr