Samsung Kurulum İçin Verdiği Randevuya Gelmiyor.

Dolunay K. |

04.09.2014 tarihinde Media Markt'tan bir adet Samsung televizyon satın aldım.Satana kadar her şey çok yolunda gidiyor. Ürünün kurulumu için Mta elektroniğe ait kart verdiler ve kurulumun yapılacağı söylendi. Servise uzun uğraşlardan sonra ulaştım ve 05.09.2014 tarihine randevu verdiler, fakat kuruluma kimse gelmedi.

Samsung genel merkezi aradığımda da randevunun bir sonraki güne verildiği bilgisi verildi. Bütün gün bir oraya bir buraya sürüklendim. Ürün satıldıktan sonra kimse ilgilenmiyor. İnsanların ceplerinden paraları alınıyor ve esas hizmet verilecek yerde kimse ilgilenmiyor. Samsung 'tan bu hafta yaşadığım ikinci benzer durum. Bir daha Samsung'a almak mı? tövbeler olsun!

Etiketler :

Yetkili Servis Kurulum Montaj Randevu Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Eylül
  18:38

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 07 Eylül
  00:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi