Samsung Külliyen Hatalı Telefon!

Bayrama E. |

Telefonumu 8.ayda aldım ilk ayında daha birçok problemle karşılaştım servise üç aydır üçüncü kez gönderiyorum. Her dönüşünde aynı sorunlar devam etmekte üstelik daha farklı onlarca problem daha eklendi. İzmir Başarı teknik servisi gönderilen telefonuma mekanik onarım yapıldı yazıp yazıp gönderiyor daha başka ne yapalım bilmiyorum. Şimdi yeniden gönderdim dönüşünde neticeye göre gerekli yerlere şikayette bulunacağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  17:13

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 29 Aralık
  17:09

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr