Samsung Kullanıcı Hatası Olmayan Cihazımı Garanti Dışı Bıraktı!

Merve S. |

353**709 IMEI numaralı Samsung GT-N7100 model cihazımda 25.10.2013 tarihinde oluşan ekran kararması arızası sonucu Başarı iletişime garanti belgesi ile birlikte gönderdim. 425 TL değerinde lcd ekran değişim ücreti ödemem gerektiği söylendi. Herhangi bir kullanıcı hatası olmaksızın oluşan arızanın müsebbibi ben değil iken, niçin o arızanın bedelini ben ödemek zorundayım.
En kısa zamanda yanıt bekliyorum. Zaten telefonumun olmamasından dolayı mağdur durumdayım. Tüketici Haklarına şikayet etmeden mantıklı bir cevap verseniz iyi olacak.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Kasım
  19:31

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, ürünü ile ilgili bilgi alınmıştır. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 31 Ekim
  08:45

  Değerli Müşterimiz,  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

   

  Saygılarımızla,

   

   

  Samsung Çağrı Merkezi