Samsung Kullanıcı Hatası!

Hüseyin Y. |

2,5 yıl önce Samsung marka çamaşır makinesi aldım. Kurulumdan birkaç ay sonra arıza verdi. Servis geldi makinayı evden götürdü. Kazanı değişmiş. Yahu daha yeni makina. Sonradan aynı makine 4 kez daha arıza verdi. Şu anda Erzurum serviste tamir için bekliyor.

Ben böyle kalitesiz bir marka görmedim. Bir daha bu markaya para vermem. Erzurum'da yetkiliyle görüştüm. Tutanak tutup iadesi için merkeze gönderdik dedi. Sonra aradım merkez bunu kabul etmedi, kullanıcı hatası varmış. Madem böyle bir şey vardı neden değişim için rapor tuttun?Neymiş 8 kg yerine fazla çamaşır koymuşsunuz diyor. Geri nasıl kullanacağımızı bilmiyormuyuz?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Aralık
  14:26

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Hüseyin Y.
  27 Kasım
  16:03

  makina servise gideli 7 gün oldu.halen cevap bekliyorum.

 • 27 Kasım
  14:54

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr