Samsung Kulaklık 3 Ayda Arızalandı!

Uğur Y. |

Yaklaşık 6 ay önce Vodafone mağazasından Samsung Galaxy S4 cep telefonu satın aldım. Aldıktan 3-4 ay sonrada kulaklık arızalandı. Servise götürdüm kulaklığa işlem yapabilmeleri için telefonu da bırakmam gerektiğini söylediler. Gerekçesini sorduğumda tarafıma kulaklığın tek başına garanti kapsamında olmadığını söylediler. Öncelikle üzerinde Samsung yazan kulaklık garantisiz mi? Diyelim ki ben cep telefonumu sattım ancak elimdeki arızalı kulaklığında garantiden değiştirilmesini veya tamir edilmesini talep ediyorum bu durumda bana nasıl yardımcı olacaklar sözün özü benle muhatap bile olmadılar. Açıkcası bir kulaklık için telefon bırakmak istemiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Mart
  13:40

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 13 Mart
  16:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.