10 Nisan 2013

Samsung Kulaklığımın Arızası Giderilmiyor!

Çok severek kullandığım HS300 modeli kulaklığımın 3 ay gibi kısa bir sürede yaka klipsinin kırılması sonucu kullanılamaz hale geldi servise vermeme rağmen, basmakalıp cümlelerle "kullanıcı hatası", yada "garanti kapsamı dışı" gibi sebepler öne sürülerek sorun reddedildi. Üstelik parçanın ithalatını gerçekleştirmedikleri için tamiri de imkansız. Oysa söz konusu kırılma benden değil, ürünün yanlış tasarımı ve malzemeden kaynaklanıyor. Vahim olan ise, ürünün kırılmasından ziyade markayı temsilen bu işi yürüten ilgisiz çözüm odaklı olmayan, inisiyatifsiz bir yapıda olması. Bu marka bütün dünyada büyürken, ülkemizde geri gidiyor.

Yahya 122 Okunma

Cevaplar

 • Yahya12 Mart 2014

  Telefonum 7 gün 24 saat açık

 • Yahya25 Temmuz 2013

  Samsung türkiyenin gözümdeki değeri bu saatten sonra sıfırdır. Ürüne kesinlikle sahip çıkmıyolar. Ürünü satana kadar herşey. Ürünü kullanıcı hatası diye iade ettiler servistende çağrı merkezide aradı durumu anlattım ama onlar sadece hikaye anlatıyolar. Erzurum servis benim kulaklığı kullanıcı hatası diye iade etmek istedi bende ürünü size verdiğimde tırnakların bir tanesi kırıktı ama şimdi ikiside kırık ben bunu bu şekilde kabul etmem dedim. Servis müdürü kendi aynı model kulaklığını bana verdi gel görki iki ay geçmeden onunda aynı yerden tırnakları kırıldı. Bu kesinlikle fabrikasyon hatası ama bunu samsung türkiye kabul etmiyor. Kulaklığın klipsindeki yay çok güçlü bir süre kullanımdan sonra klipsin bağlı olduğu tırnakları kırıyor ve kulaklık kullanılmaz hale geliyor.

 • Yahya25 Temmuz 2013

  Kullanıcı hatası diyip işin içinden sıyrıldılar. BEnde servise ben size kulaklığı verdiğimde tek tırnağı kırıktı madem kullanıcı hatası o zaman tek tırnağını yapın bana verin dedim. Bu mümkün olmadığı için servis müdürü kendi kulaklığını benimki ile değiştirdi. Şimdi o kulaklığında tırnakları aynı yerden kırıldı. Sakın olaki bu üründen almayı planlayan varsa kesinlikle almasın.

 • Yahya20 Nisan 2013

  Şikayetim hala daha halledilmedi. Bir kere aramışlar o anda müsait değildim cevap veremedim dahada arayıp soran yok şikayetim hala daha devam ediyor.

 • Yahya15 Nisan 2013

  Telefonlarımın ikiside çalışır ve açık. Sonuçta bana hiçbir bilgi verilmedi.

 • Samsung Telefon Temsilcisi15 Nisan 2013

  1734686 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön