22 Mart 2014

Samsung Kulaklığımı Servise Vereli 4 Ayı Geçti Hala Çözüm Yok.

Almış olduğum Samsung HM 1500 marka kulaklığım arızalandı. 20 gün kadar sonra faturasını istediler verdim. Kulaklığımı servise vereli 4 ayı geçti. Defalarca servise sordum. Burada çözüm bulamayınca Bakırköy bölge servisinin telefonunu aradım ulaşamadım. Sadece bol bol müzik dinledim.

Merkez müşteri temsilcisini aradım. Bana döneceklerini söylediler ama halen dönecekler. 4 ayı geçen sürede ne kulaklığımın arızası giderildi. Nede arızalı kulaklığım teslim edildi. Bu bana ders oldu. Note almayı planlıyordum. Bundan sonra benim için Samsung ürünleri bitmiştir. Böyle bir servisi olduğu müddetçe kesinlikle Samsung marka bir ürün almayacağım. Kendilerine bu durumu tüm kırgınlığımla bildiriyorum.

Alpay 557 Okunma

Cevaplar

 • Alpay 18 Mayıs 2016

  Halen benimle iletişime geçilmedi. Göz göre göre kulaklığım kayboldu sanırım...

 • Alpay 08 Mayıs 2014

  11.12.2013 tarihinde servise teslim ettiğim ürünle ilgili bugün itibari ile çözüme yönelik bana dönen ve arayan yok. sadece kayıt yaptıktan sonra bir kez ilgili birime aktaracağız diye bir arama yapıldı. sonrasında sonuç yok. Müşteriye ilgi sadece satana kadar mı acaba? Ne arızalı cihazım var, ne de tamir edilmiş bir cihaz, ne de arayan soran. Üzücü bir durum. Ne yapmam gerekiyor? Suçum samsung ürününü tercih etmem mi? Bunun için cezalandırılıyor muyum?

 • Samsung Telefon Temsilcisi31 Mart 2014

  2361086 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Telefon Temsilcisi22 Mart 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön