Samsung Kulaklığım Arızalı Çıktı!

Yasin E. |

13.10.2013 tarihinde Hepsiburada.com'dan Samsung hs3000 bluetooth kulaklık aldım. Kulaklık arızalı çıktı ürünü 21.10 2013 tarihinde garantiye gönderdim. Onlarda Samsung genel merkeze göndermişler. Ürün o tarihten beri elime ulaşmadı. Ürünün değişimi onaylanmış ve aradan neredeyse bir ay geçti hala elime ulaşan bir şey yok.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Kasım
  12:49

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Yasin E.
  19 Kasım
  17:05

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. bumu yani cevapları ne saçma birşey

 • 19 Kasım
  09:55

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi