Samsung Kötü Fotoğraf Çekiyor.

Mustafa U. |

17/03/2014 tarihinde almış olduğum Samsung Win 8552 telefonum çektiğim fotoğrafları bozuk göstermeye başladı gri fon çizgi yada benzeri şekilde. Başarı servise 3 kez telefonu götürdüm ve son götürdüğümde değiştirin bunu dediğim, 4 kez arıza vermeli dediler. Oysa böyle bir şey ne işittim ne duydum. Telefonu servise bırakıyorum 1 hafta orda kalıyor sanırım fabrika ayarlarına dönderip tamir ettik diye geri veriyorlar. 2 kare fotoğraf çekiyorum. Telefon 1 saat sonra servise tekrar gidiyor tekrar alıyorlar 1 hafta sonra tekrar veriyorlar ve tekrar gidiyor abartısız yani. Bu cihazlar mı çok kötü Başarı mı çok kalitesiz anlayamadım.

Etiketler :

Kamera Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa U.
  19 Ekim
  22:06

  samsung tarafından aradıgım dogrudur fakat cıhazın son tamıre gıttıgınde desım talebınde bulundugumu belırtmıstım. degıstırme talebınden vazgecırmek ıcın detaylı tamır talebı ısteyın dedı. fakat ben 3 kere tamıre gorudum yıne bozuldu ve sımdı tekrardan tamıre goturecegım neden detaylı tamır talebınde bulunayım anlamadım. bu cıhaz ayar tutmaz bır hal aldı. degısım talebımı olumsuz karsılarlarsa mahkeme yolu gorundu yapacak bısey yok

 • 19 Ekim
  15:44

  2755893 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 17 Ekim
  19:57

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi