Samsung Klonlanan Cihazımı Kullanıma Açmadı.

Ayşenur K. |

Samsung' tan almış olduğum S3 telefonun imei numarasını çalmışlar. Fatura ile aldığım yere müracaat etmemi belirten bir mesaj aldım. Samsung bayiisi bizle ilgili değil dedi,yetkili servise yönlendirdi. Faturanın garanti belgesinin bilgilerini aldılar bu kadar. Hiç bir aydınlatma yapmadılar ve telefonum kapandı.

Yetkili servise gittiğimde ise 1 ay veya daha fazla sürebilir yanıtını aldım. Ben böyle saçma iş görmedim. Artık onlarda konuyu üzerlerinden çağrı merkezine attılar. Çağrı merkezi ise süre vermemiz mümkün değil diyor. 2 haftadır telefonum yok. Böyle bir mağduriyet ve ilgisizlik bence bu marka adına çok ayıp bir durum.

Etiketler :

Klonlanmış Ürün Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşenur K.
  07 Mart
  10:09

  samsung şikayetim hakkında beni aradı.telefonun hala kapalı olup olmadığını sordu.en kısa sürede size dönüş yapacağız dediler ama hala dönüş yapacaklar.ben çağtı merkezini aramaktan ve onlardan,size belirtemeyiz,yetkili birimlere konu ile bilgilendirmeyi aktardık cevaplarını almaktan bıktım.bugün 20 gün oldu ve ben hala onların işlerini yapmasını bekliyorum.

 • 04 Mart
  20:00

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 01 Mart
  00:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi