13 Eylül 2013

Samsung Klonlanan Cihazı Tek Hatta Kullanmaya Mahkum Ediyor!

2012 Ağustos ayında Teknosa'dan 1450 TL vererek aldığım Samsung SII cep telefonumun 19.08.2013 tarihinde yasal takip adı altında aldığım mesajla klonlandığını ve 30 gün içerisinde kapatılacağını öğrendim. Hem Teknosa'yla hemde Samsung yetkili servisiyle yaptığım görüşmeler sonucunda, telefonumu sabit bir numara tanımlayarak kullanabileceğimi söylediler ,farklı bir hat kullanamayacağım yani.

Suçlu benmişim gibi ceza bana kesildi . Samsung 'un konuya kayıtsız kalması beni gerçekten çok üzdü .Çünkü telefondan memnuniyetim sebebiyle, 12-13 telefon aldırdım çevremdekilere. Ülke çapında isim yapmış bir firmadan satın aldığım telefonum çöp oldu gitti. Teknosa müşterisini korumuyor Samsung hiç kurumuyor.

Bülent 247 Okunma

Cevaplar

 • Bülent 02 Ekim 2013

  Samsungun kayıtsız kalışına sorumlulugundan kaçışına sessiz kalmayın.Okuyorsanız yorumunuzu yazın çevrenize duyurun sesinizi çıkartınki yarın başınıza geldiginde yanınızda birileri olsun.HAKLI MÜŞTERİNİN SESİNİ HEP BERABER GÜRLEŞTİRELİM BİRLİKTEN DESİBEL DOGAR SAMSUNGUN KAPATTIGI KALAKLARINA BU SESİ DUYURALIM

 • Bülent 17 Eylül 2013

  GEREKLİ BİLGİLENDİRME DEDİGİNİZ KONU HAKKINDA BİLDİKLERİMİ BANA TEKRAR ANLATMAK OLDU GÖRÜŞTÜGÜM MÜŞTERİ HİZMETLERİ GÖREVLİSİ ARKADAŞADA SÖYLEDİM SAMSUNG BENİM KUSURUM OLMAYAN BU KONUDA ÜZERİNE DÜŞENİ YAPMALI KUSURLU ÜRÜN SIFATINA GİRMİŞ BULUNAN BU ÜRÜN İÇİN GEREKLİ İŞLEMLERİ YAPMALI.KANUNLAR NEZNİNDE BELİRTİLMİŞ HAKLAR DOGRULTUSUNDA KUSURU,SUÇU BULUNMAYAN MÜŞTERİNİZİN VE EMÜŞTERİLERİNİZİN ARKASINDA DURUN VE HAKLARINI SAVUNUN BUNDAN DAHA GÜZEL REKLAM OLMAZ SANİYESİNE BİNLERCE LİRA VERDİGİNİZ TV REKLAMLARI BUNUN YANINDA SOLDA SIFIR KALIR BİLGİNİZE SAMSUNG YETKİLİLERİ.

 • Samsung Mobile Temsilcisi17 Eylül 2013

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

 • Bülent 17 Eylül 2013

  KANUNLAR NEZNİNDE BELİRTİLMİŞ HAKLAR DOGRULTUSUNDA KUSURU,SUÇU BULUNMAYAN MÜŞTERİNİZİN VE EMÜŞTERİLERİNİZİN ARKASINDA DURUN VE HAKLARINI SAVUNUN BUNDAN DAHA GÜZEL REKLAM OLMAZ SANİYESİNE BİNLERCE LİRA VERDİGİNİZ TV REKLAMLARI BUNUN YANINDA SOLDA SIFIR KALIR BİLGİNİZE SAMSUNG YETKİLİLERİ.

 • Samsung Mobile Temsilcisi14 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön