Samsung Klimanın Arızasından Bıktım.

Metehan E. |

Yaklaşık 1 sene önce Samsung marka 3 adet klima alma gafletinde bulundum. Sürekli arızalılar.1 ay önce 2 klimanın arıza kaydını yaptırdım. Servis 15 gün sonra teşrif etti. Parça değişecek diye gittiler. Bir daha da ses çıkmadı. Hergün Samsung merkez 4447711 arıyorum. Geri dönüp şu tarihte yapacağız diyende yok. Birde arıza kaydımın tarihini yenileyip duruyorlar. Değişim istemeyeyim diye herhalde. Samsung'u yüce Türk mahkemelerine havale etmeme az kaldı.

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metehan E.
  15 Ağustos
  00:38

  Geçte olsa sorunum çözüldü. Yine de bir klima tamirinin yaklaşık 1 ay sürmemesi lazım.

 • 13 Ağustos
  15:48

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 09 Ağustos
  00:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi