Samsung Klimam Sürekli Arızalanıyor.

Emrah K. |

3 yıldır Samsung beyaz eşyalarını kullanmaktayım. Bu süre zarfında mağaza ki 24.000 inverter Samsung klimam 10 kere arızalandı her seferinde kartını değiştirdiler 1 ay sonra yine arızalandı yine değiştirdiler yine arızalandı. Evdeki klimamız da 24.000 inverter oda aynı şekilde bozulmak ta ve durmadan kartı değiştirilip geçici çözümler sağlanmakta hoş şu an hala arızalı.

Servis durmadan geçici çözümler sağlayarak bizi geçiştire geçiştire garanti süresinin bitmesini de sağladı sağ olsunlar. Size tavsiyem Samsung markasının önünden geçmeyiniz. Bütün beyaz eşyalarımız Samsung hepside arızalandı hala daha arızalı. Hepsini fotoğraf ve delillerle de ispatlayabilirim.

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah K.
  28 Kasım
  00:25

  Artık bu klasik geçiştirme cevaplarınızı lütfen kendinize saklayınız.

 • 04 Eylül
  15:04

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr