15 Haziran 2016

Samsung Klima Teknik Servis Ve Garanti Sorunu!

09.06.2014 Fatura tarihli klimam yetkili servis tarafından kurulumu yapıldı. Bir sene sonra arıza yaptı. Uzun çaba sonunda servise ulaşıldı. Yaklaşık 20 gün serviste kaldı. Klimayı onardılar. Bu haziran ayı içerisinde tekrar soğutmama problemi ile karşılaştım. Gelen yetkili servis klimanın garanti süresinin dolduğunu belirtti. Çağrı merkezi tekrar arandı. Servisin hatalı olduğunu belirttiler.

Bunun üzerine servis klimaya gaz bastı ve gitti. 4 gün sonra klima soğutmamaya başladı. Çağrı merkezi ile iletişime geçildi. Gelen servis gaz kaçağı olduğunu belirtti. 2017'e kadar garantisi olan cihazın onarımı için 200 TL istediler. Konu 4447711 no.lu merkeze iletildi. Yapacaklarının olmadığını belirttiler. Bu kısa özettir. Servis verdikleri randevu saatine hiçbir zaman uymayarak beni sürekli mağdur etmiştir. Ben ümidimi kestim.

Onur 911 Okunma

Cevaplar

  • Onur 17 Haziran 2016

    Bugün +90 (212) 312 10 00 numaralı telefon tarafından arandım. Şikayet kaydı için aradıklarını belirttiler. Cihaza yetkili servis dışında kesinlikle bir müdahale olmamasına rağmen, konuyla ilgili servisin haklı olduğunu belirttiler. Bende zaten onarımı yapacaklarını beklemediğimi, İzmir Karşıyaka servisinin markayı daha da kötülediğini. Bunu tüketicinin bilmesini istediğim için buraya yazdığımı, çevremide Samsung markası hakkında uyardığımı ve uyaracağımı belirttim.

  • Samsung Temsilcisi15 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön