Samsung Klima Soğutmuyor ve Fazla Elektrik Tüketiyor.

Mustafa Ç. |

Diyarbakır Babıl Avm Samsung bayisinden aldığım klima keşif ekibi istemememe rağmen keşif ekibi yollanmadan bana 18.btu klima almamı önerildi ve ben o klimayı aldım. Klimanın aylık maksimum elektrik tüketiminin 80 -100 tl olabileceği söylendi. Lakin ben klimayı sadece bir gün 9 saat süreyle çalıştırdığımda.

Kendi elektrik saatimdeki farkın 22 kw olduğunu gördüm, buda yaklaşık olarak 8-9 liraya denk geliyor. Bir aylık hesap yapıldığında bunun 240 -270 lira yaptığı ve klimayı çalıştırdığım bir günde ise salonu hiçbir sekide soğutmadı. Üstüne üstlük sıcak hava atmaktaydı. Deneme olarak kullandığımız 9 saate klimadan zerre kadar verim alamadık. İade ise kabul etmediler.

Etiketler :

Enerji Tüketimi Soğutma Problemi Ürün İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ç.
  09 Eylül
  21:07

  inceleme başlatılmıştır ve geri döneceğiz demenize karşın hiç bir şekilde bana geri dönüş olmadı...

 • Mustafa Ç.
  09 Eylül
  21:06

  hiç bir şekilde çözüm üretilmedi.

 • 27 Ağustos
  12:19

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 25 Ağustos
  20:49

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi