Samsung Klima Kurulumuna Ek Ücret İsteniyor!

Mehmet Fatih Ç. |

İnternetten az çok araştıran ve kılavuzu okuyan biri klima kurulumunda olmazsa olmazları bilir. Bende aldığım Samsung klima için müşteri hizmetlerini aradım ve vakumlama işleminin kurulum sırasında yapılıp yapılmadığını sordum.

Cevap olarak yapıldığını fakat ek ücret talep edildiğini söylediler. Ürünü iade edeyim o zaman dediğimde sizin tercihiniz cevabını aldım. Ürünün kurulumu sırasında kullanım kılavuzuna göre kurulum yapılmaz ise, aldığım 2 klimayı da iade edeceğimi buradan iletiyorum size.

Etiketler :

Kurulum-Montaj Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Fatih Ç.
  30 Ağustos
  20:57

  Evet nihayetinde klimaları kurdurdum. Şikayetimle ilgili olarak yaklaşık 1 ay önce müşteri hizmetlerinizden bana dönüş oldu. Sadece söyledikleri şey "inceleme yapacağız" oldu. Sonrasında ne arayan ne soran var. Üstüne üstlük 1 haftadır klimanın 1 tanesi soğutmuyor. Bugün müşteri hizmetlerini arayıp servis çağrısı yaptım. Bakalım ne kadar sürede gelecekler. Bu sorun benim isteğimin ne kadar haklı olduğunu gösterdi.

 • 14 Temmuz
  08:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi