Samsung Klima Isıtmıyor.

Mehmet S. |

28/10/2014 tarihinde üçgen klima aldım. Odam 23 metrekare olup klima 12000. Almış olduğum klima havaların soğumasıyla sıcak hava yerine ılık hava üflemektedir; kontrolün yapıldığı gün sıcaklık içeride 12, dışarıda 10 dereceydi. Servis kontrole geldiğinde klimada herhangi bir sorun olmadığını söyledi. Ben ise klimanın 13-15 saat çalıştığını ve ısıtmadığını söyledim. Klima küçük, hava soğuk, eviniz yeni deyip çekip gittiler. Çağrı merkezini aradım döneceklerini söylediler, dönmediler. Servis tekrar geleceğini söyledi, gelmedi. Sorunun giderilmemesi durumunda konuyu en kısa sürede hakem heyetine taşıyacağım.

Etiketler :

Isıtma Problemi Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ocak
  10:56

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 14 Ocak
  12:37

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr