17 Ağustos 2015

Samsung Klima Arızası ve Başarısız Servis!

Çok gecikmelide olsa Samsung Maksa servisiniz geldi fakat, klimada arıza olmadığını sorun elektriksel olduğunu klima ayrı sigorta taktırınca problem kalmayacağını söyleyip servis gitti. Aynı gün sigorta taktırdım klima da soğutma yok sadece fan çalışmakta. Bunu Samsung Maksa servisine ve genel merkeze bildirdiğim halde, bana tekrardan servis açılması zorunlu olduğunu üç gün sonraya tekrardan randevu veriliyor.

Servisinizin ve çalışanlarınızın başarısızlığının mağduruyum ve hala servis günü bekliyorum. Birde
sıkılmadan benden 50 TL servis ücreti alındı.
Samsung klima aldığıma pişmanım. Mağduriyetimi defalarca bildirdiğim halde sıfır...

Sinan 300 Okunma

Cevaplar

 • Sinan01 Eylül 2015

  Maksa elektronikte klimadan anlayan bir tane eleman yok mu yaa, bir ay oldu klimamdaki problem giderilmedi. Gelen tamamdır deyip gidiyor yarım saat sonra yine aynı problem devam. En son bir hafta önce geldiler tamam dediler yine aynı devam peşine gelen elemanı arıyorum yarın tekrar bakarız deniliyor yarın ne gelen oluyor ne giden. Servisi arıyorum tamam diyorlar yarın gelecek, bir haftadır yarın gelecekler. Birde her geldiklerinde bunlara ücret ödüyorum, başka marka yeni bir klima alsam daha ucuza gelecekti ve klimayı kullanma zamanında kullanabilecektim. Samsung dünya markası dedik aldık ama en doğrusu yerli malıymış, hata etmişim.

 • Sinan21 Ağustos 2015

  Baktım olmuyor, dediğiniz gibi 4447711 No.lu hattı aradım servis kaydı oluşturdum. Bir problem bir karısıklık olmasın diye maksa elektroniği de aradım 21.08.2015'e randevu aldım her zamanki gibi arayan soran yok. Kendim arıyorum nerede kaldı servisiniz diye fakat yine yarına ertelenmiş benim servis işim. Yani ne çağrı merkezi ne de maksa elektronik kimse müşteriyi sallamıyor. Bundan böyle Samsung benim için bitmiştir yakınlarımada servis rezaletini anlatmaktayım

 • Sinan17 Ağustos 2015

  Genel merkezle görüştüm 17.08.2015 pazartesi günü servisimiz gelip size yardımcı olacak denildi fakat bugün servisi aradığımda her zaman ki olan şey oldu ve Samsung maksa servisinden beklenilen cevap geldi, bizde sizinle ilgili her hangi bir kayıt bulunmuyor. Samsung cağrı merkezi ve maksa elektriğe teşekkürler bugün de bizleri yanıltmadığınız için.

 • Samsung Temsilcisi17 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön