Samsung Klima Arızası Acil Giderilmeli...

Eyüp K. |

Antalya'da yaşayan 89 yaşındaki kimsesi olmayan ve yalnız yaşayan m*** n** a** isimli böbrek hastası diyalize bağlanarak yaşayan dedemizin 18 aylık kliması arızalandı. 4447711 nolu müşteri hizmetlerine arıza yazdırdım arıza kayıt numarası 418294*** servisin ne zaman geleceğini 0242*** ** **nolu telefondan öğrenebileceğimi söyledi. Defalarca aramama rağmen telefonu açık bırakmışlar hep meşgul.

Fener Mahallesi 1971 nolu sokakta servislerine gittim ve oradaki görevli müşteri temsilcisi bu hafta bakamayacaklarını söyledi bölge müdürünün emriymiş, sadece montaj yapıyorlarmış yani Samsung'un işi cihazı satıp parayı alıncaya kadarmış. Müşteri hizmetleri ile yeniden görüştüğümde bana yarım saate döneceklerini söylediler. 1.5 saat oldu hala dönen yok dedenin durumunu arz ettiğim halde temsilci hanım yardımcı olamayacaklarını söyledi insanlıkta ölmüş.

Etiketler :

Personel Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  10:03

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr