Samsung Kırılan Cam İçin 550 TL İstedi!

Mehmet A. |

Haziran 2013'te aldığım Samsung Note 2 model cep telefonum yaklaşık 50 cm'den düştü ve ön camı çatladı. Söz konusu çatlakla birlikte telefonumda herhangi bir fonksiyon zarara uğramadı. Telefonu kullanabiliyorum. Ancak yetkili servise götürdüğümde telefonun ön camı için 550 TL fiyat verildi. Sizce bu adil bir rakam mı? Sadece bir kapak ve cam üstelik garanti şartlarına girmese de 10 günde teslim edileceği söylendi. Yani bu süre zarfında benim zararımı kim karşılayacak. Bu konu hakkında bir aksiyon rica ediyorum.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Kasım
  14:48

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • Mehmet A.
  20 Kasım
  13:47

  Söz konusu durumla ilgili IMEI bilgilerini de iletebilirim.

 • 20 Kasım
  09:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi