25 Nisan 2016

Samsung Kırık Gelen 55 İnç Udh TV!

Evlilik dolayısıyla tüm eşyalarımı 3 ay öncesinde aldım, bunların arasında 55ju6070 model Samsung TV de vardı. Diğer beyaz eşyalar da herhangi sorun çıkmamasına rağmen Samsung'un kendi yetkili servisi TV'mi ilk olarak açtı ve ekranın kırık olduğu anlaşıldı. Rapor tutuldu ilk biz açtık kutuda hasar yoktu diye. (TV'yi alırken eğer kargo gelince siz açarsanız garanti dışı kalır servis açacak denmişti.)

Samsung Genel Merkeze ürünün fotolarını raporunu servis tüm belgeleri yolladı ve Genel Merkez sadece ilk ay içinde açılan ürünlerde değişlim olacağını, asla ürünü kabul etmeyeceklerini bildirdi. O zaman niye 2 yıl garantisi var denilip satılıyor?

Benim hiçbir suçum olmamasına servisin gelip açmasına raporunda da her şeyi belirtmesine rağmen siz ürününüzü kabul etmiyorsunuz. Samsung'un garantisine güvenmekle hata ettik, satana kadar herşey yolunda, sonrasında umurlarında değilsiniz, gidin TV'yi atın diyorlar!

Buğrahan 138 Okunma

Cevaplar

  • Buğrahan 26 Nisan 2016

    6502 Sayılı Kanunun 10. Maddesine göre ayıplı mal bildirim süresi 6 Aydır. Benim bu sürem daha dolmadı ve Samsung Kanuna aykırı hareket etti beni aradılar ve sadece haklısınız tüketici mahkemesine gidin dediler... Samsung yetkililerine ilgili madde öğretilsin ve ürünlerine sahip çıkamıyorlarsa garanti falan var demesinler.

  • Samsung Temsilcisi25 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön