Samsung Kilitleniyor!

İpek Ü. |

Samsung S3'ü aldığımda zaten sorun yaşamıştım. Yine yeni sorunlarım var. Telefonum 2 haftadır kilitleniyor, mavi ışığı yanmasına rağmen ekran açılmıyor, vs... Telefonun pilini çıkarıp takmadan düzelmiyordu.

Cuma akşamı ise telefonum kapandı ve bir daha açılmadı. Telpa'ya verdim dün, yeniden yazılım yüklendi ve içindeki tüm bilgilerim gitti tabi haliyle. Ve bugün saat 10:30 gibi telefonu aldım ve şu anda saat 11:15 olmasına rağmen telefonun 3 kere pilini çıkarıp takmak zorunda kaldım, çünkü yine kilitleniyor.

Telefonun garanti kapsamında değiştirilmesini rica ediyorum. Bu kadar para verip sürekli servislerde gezmek ve her seferinde telefonumun içindeki bilgileri kaybetmekten bıktım çünkü.

Etiketler :

İşletim Sistemi Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İpek Ü.
  24 Nisan
  11:09

  Aldığımdan beri telefonuma 4. kezdir yazılım yükleniyor ve ben her seferinde telefonsuz kalıyorum. Ancak buna rağmen Samsung firması bunu bir arıza olarak KABUL ETMİYOR! Parça değişmesi lazımmış arıza sayılabilmesi için!!!
  Bir dolu para verip aldığınız telefon sürekli bozulsa siz memnun olur muydunuz? Yazılım da bu telefonun bir parçası değil mi bir şekilde? Yazılım olmadan telefon çalışıyor mu? Her seferinde yüklediğim bütün application'lar, içindeki bilgilerim yok olup gidiyor. Iphone almayarak hata mı ettik yani?

 • 18 Nisan
  13:15

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi