Samsung Kendi Mağazasından Aldım; Avantaj Yerine Dezavantaja Maruz Kaldım!

Sezer S. |

Note 3'ümün dokunmatiği arızalandığı için Metrocity'deki servise bırakmak üzere gittim. Saat 13:00'te teknik servis ile ilgili kişinin molada olduğu söylendi. Ben de "Yalnızca 1 kişi mi çalışıyor? Ve bu kişi tam da insanların da öğle saati sebebi ile iş yerinden çıkabilip işlerini hallettiği saatlerde mi yemeğe çıkıyor? " dedim. 1 saat bekledim nitekim...

Sıvı teması diye 1500 TL masraf çıkarttılar. Telefon şuan 1.800 TL civarı. Onaylamadım ve eski halinde geri istedim. Kalemi eksik ve sim kart okumaz halde geldi. Kendi unuttukları kalem için beni tekrar gelip alırsınız dediler. Gittim, yine molada! Ve bir daha Samsung kapısından girmemek üzere kullanılamaz haldeki telefonumla çıktım...

Etiketler :

Bayi Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sezer S.
  27 Ekim
  20:58

  Ne süreçten, ne çözümden memnun kaldım. Ürününden çok memnun olmama rağmen satış sonrası hizmet ve yaklaşımdan memnun değilim. Gerekirse ürününü başka bir servis sağlayıcı markalardan alacağım.

 • Sezer S.
  23 Ekim
  19:11

  Standart prosedür uygulanarak; kendi hatalarından kaynaklanan kaleminin teknik serviste unutulması, servise sim kart okur halde gidip, sim kart okumaz halde gelmesi ve bu şikayetlerimi iletmek ve çözmek için servise gittiğimde yine yetkilinin yemekte olması sonucu eli boş döndükten sonra buradan yaptığım şikayet sonucu bana ulaşıldığında yine söylenen "servise getirin detaylı inceleyelim" oldu.

  2.000 TL'den fazla verdiğim bu aleti sürekli servise götürmekle mi geçireceğim vaktimi. "Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır." cevabı müşterimizin sorununu çözdük, o artık memnun bir müşteri demek değil!

 • 23 Ekim
  12:03

  2770161 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 23 Ekim
  11:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi