Samsung Kendi Kusuru İçin Benden Para İstiyor.

Eray S. |

1 yıl önce Samsung 9082 kodlu telefon aldım. İnanılmaz derecede yavaş, sürekli kapanıp açılmalar ve dışındaki metalik kısmı soyuluyordu. Yurt dışında olmam sebebiyle geçen hafta teknik servise götürebildim. Şikayetlerini anlattım. Ayrıca bataryanın da şiştiğini söylediler bana. 2 gün sonra yazılım güncellemişler. Bataryada bir işlem henüz yapılmadı.

Esas sorun görsellikte ki sorundu çok çirkin şekilde metalik kısımlar soyulan telefona garanti dahilinde olmadığından 80 TL verirseniz dışını değiştirelim demişler. Cihazı beraber aldığım arkadaşa da sordum oda aynı cihazdan almıştı onunda aynı sorunlar varmış. Demek ki kaliteli malzeme kullanmıyorlar. Samsung gibi bir markaya yakışmadı bu.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma İşletim Sistemi Kasa-Panel Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Temmuz
  09:45

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 02 Temmuz
  00:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi