Samsung Kendi Hatasına Rağmen Değişimi Yapmıyor.

Onur K. |

Daha 2 hafta oldu alalı servise gitti, yazılım yüklendi sadece. Tekrar aynı hata verince telefonun değişimini veya iadesini istedim. Onlar beni oyalayarak; bu son yazılım, bir daha bu hata olmayacak, olursa videoya çekerseniz size daha çok yardımcı olabiliriz denmesine rağmen bu hata servisteyken tekrar oluyor ve siz rahatça asphalt 8'i yüklemeyeceksiniz diyorsunuz. Sizin hatanız beni kısıtlamamalı. Gereken yapılmazsa tüketici haklarına şikayet etmekten başka çarem kalmayacak.

Etiketler :

Güncelleme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Haziran
  12:51

  2491925 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 10 Haziran
  00:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi