Samsung Kenar Çerveve Sorunu!

Mert Gs A. |

Vatan Bilgisayar'dan almış olduğum tab s tabletimin kenar çerçeve ilk günden beri oynamakta ve dokunduğum zaman ses çıkartmaktadır. Çerçeve kenarları en ufak bir dokunmada yerinden çıkacak kadar dayanıksız bir halde elektronik marketlerde ve Samsung'un kendi mağazalarında gezip aynı model cihazları kontrol ettiğimde böyle bir durum olmadığını görüp önce Vatan Bilgisayar'a götürdüm. Teknik servis gidilmesi gerektiği söylendi. Avcılar Pelikan teknik servisine götürdüğümde servis elemanları dalga geçer gibi bunun bir arıza olmadığını söyleyip umursamaz bir şekilde ilgilenmediler bile. Samsung çok iyi bir kullanıcısıyım her çıkarttığı ürünü alan birisiyim. Bu tablet cihazında büyük bir sorun yaşıyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  13:51

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr