Samsung Kayseri Servisi Başarısız!

Turgay Y. |

02.08.2013 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan Samsung Galaxy S3 cep telefonu satın aldım. Ancak sonra farkettim ki telefonun kamerasında bir arıza olduğunu farkettim . Kayseri servisine 24.08.2013 tarihinde değişim talebiyle cihazımı teslim ettim. Buraya kadar sorun yok. İşler buradan sonra değişiyor.

Öncelikle servis cihazın faturasını irsaliye zannedip attı. Benden cihaz faturası istediler. Bir şekilde temin edip gönderdik. O kadar tecrübesizler ki Vatan Bilgisayar'ın aslından fotokopi çekip sonrada aslı gibidir diye kaşeleyip onayladığı faturayı elle yazılmış bu diye kabul etmek istemediler.
Şimdi bu gün itibariyle telefonu tamir edip geri yolladılar. Serviste 21 iş günü geçmesine rağmen.

Etiketler :

Kamera Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ekim
  20:14

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Turgay Y.
  28 Eylül
  20:25

  Her şeyi bir kenara bırakalım bu cihaz tam bir ay yani yasal süre olan 20 iş gününü çoktan doldurmuş. Buna rağmen değişime sokulmamış. Kayseri servsiniz cihaza tamirat yapılmadı diyor. Sorarım size tamir yapılmamış cihaz neden serviste bir ay bekler. Bir yazılımı servisiniz bir ay da mı yüklüyor. Eğer öyleyse vay halinize.....

 • 24 Eylül
  09:01

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi